Tem Otoyolu’nu Kapatıp Drift Yaptılar

Tem Otoyolu’nu Kapatıp Drift Yaptılar

Görgüsüzlüğün bir kültür haline geldiği ülkemizde yine üst düzey bir görgüsüzlük örneği sergilendi. Bu sefer de TEM Otoyolu’nu kapatıp drift yaptılar.

Spor araba fotoğrafçısının düğünü, TEM otoyolunda drift çılgınlığına dönüştü. Otoyoldaki trafiği kesen düğün konvoyu, birbirinden lüks araçlarla dakikalarca drift yaptı. Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçtikten sonra TEM Otoyolu’nu kapatıp dakikalarca şaklabanlık yapan güruh bu ilkel eğlenceleri sebebiyle insanların mağdur olabileceğini tabi ki düşünmedi.

İşte kameralara yansıyan o görüntüler:

 

 

Olayın ardından çalışma başlatan İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü sivil trafik ekipleri drift yapan iki genci gözaltına aldı. Gökhan U. (30) ve Ramazan A. (30) isimli zanlılar Gayrettepe’de bulunan İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne getirildi.

Polise ifade veren zanlılara “trafiği tehlikeye düşürmek” suçundan 200’er lira para cezası kesilirken, ehliyetlerine el konuldu. Adli işlemler için Ayazağa Polis Merkezi’ne teslim götürülen zanlılardan Ramazan A. “TEM’i kapattık düğün dolayısıyla. Çok yanlış bir şeydi kabul ediyoruz. Gençliğimize verin. İdare edin” dedi.

0
Ortadoğu’dan yükselen alternatif-politik ses Mashrou’ Leila Işık Yılı Nedir?

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir yanıt yazın